Junioři

září 2020

TJ Lokomotiva Louny
2.LIGA JUNIORŮ, 2. kolo
Sobota 26. září 2020, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
11:2
TJ Lokomotiva Louny
Florbal Teplice
2.LIGA JUNIORŮ, 2. kolo
Sobota 26. září 2020, 13:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Teplice
3:16
SK BIVOJ LITVÍNOV

říjen 2020

FbC Jazzmani Žatec
2.LIGA JUNIORŮ, 4. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 12:00, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV
11:11
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Chomutov B
2.LIGA JUNIORŮ, 4. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 15:00, SH Kadaň
Florbal Chomutov B
5:9
SK BIVOJ LITVÍNOV

listopad 2020

FBC DDM Kati Kadaň
2.LIGA JUNIORŮ, 7. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Březenecká Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV
14.11.
FBC DDM Kati Kadaň
DDM Dynamo Teplice
2.LIGA JUNIORŮ, 7. kolo
Sobota 14. listopad 2020, SH Březenecká Chomutov
DDM Dynamo Teplice
14.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Florbal Teplice
2.LIGA JUNIORŮ, 10. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH Krupka
SK BIVOJ LITVÍNOV
28.11.
Florbal Teplice
FBC Vipers Most
2.LIGA JUNIORŮ, 10. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH Krupka
FBC Vipers Most
28.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV

prosinec 2020

DDM Dynamo Teplice
2.LIGA JUNIORŮ, 11. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, Městská SH Louny
SK BIVOJ LITVÍNOV
12.12.
DDM Dynamo Teplice
FBC DDM Kati Kadaň
2.LIGA JUNIORŮ, 11. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, Městská SH Louny
FBC DDM Kati Kadaň
12.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV

leden 2021

ASK Lovosice - LFP
2.LIGA JUNIORŮ, 16. kolo
Neděle 10. leden 2021, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJ LITVÍNOV
10.1.
ASK Lovosice - LFP
Florbal Chomutov B
2.LIGA JUNIORŮ, 16. kolo
Neděle 10. leden 2021, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJ LITVÍNOV
10.1.
Florbal Chomutov B
ASK Lovosice - LFP
2.LIGA JUNIORŮ, 14. kolo
Sobota 30. leden 2021, Městská SH Louny
ASK Lovosice - LFP
30.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV
1. FBC DDM Děčín IV
2.LIGA JUNIORŮ, 14. kolo
Sobota 30. leden 2021, Městská SH Louny
SK BIVOJ LITVÍNOV
30.1.
1. FBC DDM Děčín IV

únor 2021

FBC Vipers Most
2.LIGA JUNIORŮ, 17. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
21.2.
FBC Vipers Most
BK REAL ROUDNICE n/L
2.LIGA JUNIORŮ, 17. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
BK REAL ROUDNICE n/L
21.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV

březen 2021

BK REAL ROUDNICE n/L
2.LIGA JUNIORŮ, 19. kolo
Sobota 13. březen 2021, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV
13.3.
BK REAL ROUDNICE n/L
TJ Lokomotiva Louny
2.LIGA JUNIORŮ, 19. kolo
Sobota 13. březen 2021, Městská SH Chomutov
TJ Lokomotiva Louny
13.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
FbC Jazzmani Žatec
2.LIGA JUNIORŮ, 21. kolo
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
FbC Jazzmani Žatec
27.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV
1. FBC DDM Děčín IV
2.LIGA JUNIORŮ, 21. kolo
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Jiskra Nový Bor
1. FBC DDM Děčín IV
27.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV