MLADŠÍ ŽÁCI YELLOW

říjen 2021

Florbal Chomutov Harmonie
Přebor mladších žáků, 2. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov Harmonie
2:9
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
PRO - AKTIV Bílina
Přebor mladších žáků, 2. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 11:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:8
PRO - AKTIV Bílina
ASK Lovosice - LFP White
Přebor mladších žáků, 2. kolo
Sobota 2. říjen 2021, 11:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
ASK Lovosice - LFP White
3:19
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

listopad 2021

FBC Vipers Most
Přebor mladších žáků, 3. kolo
Sobota 6. listopad 2021, 10:00, SH SŠT Most Velebudice
FBC Vipers Most
6.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
ASK Lovosice - LFP White
Přebor mladších žáků, 3. kolo
Sobota 6. listopad 2021, 12:15, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
6.11.
ASK Lovosice - LFP White
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor mladších žáků, 3. kolo
Sobota 6. listopad 2021, 13:00, SH SŠT Most Velebudice
BK REAL ROUDNICE n/L
6.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Harmonie
Přebor mladších žáků, 6. kolo
Neděle 21. listopad 2021, 9:40, SH Přívozní Lovosice
Florbal Chomutov Harmonie
21.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor mladších žáků, 6. kolo
Neděle 21. listopad 2021, 10:30, SH Přívozní Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
21.11.
BK REAL ROUDNICE n/L
FD Teplice
Přebor mladších žáků, 6. kolo
Neděle 21. listopad 2021, 12:00, SH Přívozní Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
21.11.
FD Teplice

prosinec 2021

1. FBC DDM Děčín IV
Přebor mladších žáků, 9. kolo
Neděle 19. prosinec 2021, Městská SH Chomutov
1. FBC DDM Děčín IV
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
FBC Vipers Most
Přebor mladších žáků, 9. kolo
Neděle 19. prosinec 2021, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
19.12.
FBC Vipers Most
Florbal Chomutov Domeček
Přebor mladších žáků, 9. kolo
Neděle 19. prosinec 2021, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov Domeček
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

leden 2022

FD Teplice
Přebor mladších žáků, 11. kolo
Neděle 16. leden 2022, Vojanova Děčín
FD Teplice
16.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor mladších žáků, 11. kolo
Neděle 16. leden 2022, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
16.1.
BK REAL ROUDNICE n/L
1. FBC DDM Děčín IV
Přebor mladších žáků, 11. kolo
Neděle 16. leden 2022, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV
16.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
FBC Vipers Most
Přebor mladších žáků, 14. kolo
Neděle 30. leden 2022, SH Krupka
FBC Vipers Most
30.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
PRO - AKTIV Bílina
Přebor mladších žáků, 14. kolo
Neděle 30. leden 2022, SH Krupka
PRO - AKTIV Bílina
30.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Harmonie
Přebor mladších žáků, 14. kolo
Neděle 30. leden 2022, SH Krupka
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
30.1.
Florbal Chomutov Harmonie

duben 2022

Florbal Chomutov Domeček
Přebor mladších žáků, 17. kolo
Neděle 3. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
3.4.
Florbal Chomutov Domeček
BK REAL ROUDNICE n/L
Přebor mladších žáků, 17. kolo
Neděle 3. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
BK REAL ROUDNICE n/L
3.4.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
PRO - AKTIV Bílina
Přebor mladších žáků, 17. kolo
Neděle 3. duben 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
3.4.
PRO - AKTIV Bílina

květen 2022

1. FBC DDM Děčín IV
Přebor mladších žáků, 19. kolo
Neděle 1. květen 2022, Městská SH Chomutov
1. FBC DDM Děčín IV
1.5.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
FD Teplice
Přebor mladších žáků, 19. kolo
Neděle 1. květen 2022, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1.5.
FD Teplice
Florbal Chomutov Harmonie
Přebor mladších žáků, 19. kolo
Neděle 1. květen 2022, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov Harmonie
1.5.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW