PŘÍPRAVKA BLACK

září 2021

Florbal Jirkov
Liga přípravek, 24. kolo
Sobota 25. září 2021, 8:00, SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:0
Florbal Jirkov
FbC Jazzmani Žatec
Liga přípravek, 24. kolo
Sobota 25. září 2021, 9:45, SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
FbC Jazzmani Žatec
2:15
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
FBC SVČ Vipers Most
Liga přípravek, 24. kolo
Sobota 25. září 2021, 10:20, SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:7
FBC SVČ Vipers Most

říjen 2021

Florbal Jirkov
Liga přípravek, 1. kolo
Sobota 30. října 2021, 14:05, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:9
Florbal Jirkov
Florbal Chomutov Domeček
Liga přípravek, 1. kolo
Sobota 30. října 2021, 15:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov Domeček
16:0
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1. FBC DDM Děčín IV blue
Liga přípravek, 1. kolo
Sobota 30. října 2021, 16:25, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV blue
7:3
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK

listopad 2021

Florbal Ústí white
Liga přípravek, 8. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:35, SH Podbořany
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:19
Florbal Ústí white
FbC Jazzmani Žatec
Liga přípravek, 8. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:20, SH Podbořany
FbC Jazzmani Žatec
4:1
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany
Liga přípravek, 8. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:40, SH Podbořany
Mocní Tuleni Podbořany
8:2
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Ústí white
Liga přípravek, 12. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 9:35, Městská SH Chomutov
Florbal Ústí white
5:1
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Chomutov Domeček
Liga přípravek, 12. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 10:50, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:14
Florbal Chomutov Domeček
Florbal Jirkov
Liga přípravek, 12. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 12:05, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:1
Florbal Jirkov

prosinec 2021

TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
Liga přípravek, 16. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:20, Městská SH Chomutov
TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
7:1
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga přípravek, 16. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:35, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:2
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Florbal Chomutov Domeček
Liga přípravek, 16. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:50, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
10:6
Florbal Chomutov Domeček

leden 2022

FBC DDM Kati Kadaň
Liga přípravek, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 9:00, SH Podbořany
FBC DDM Kati Kadaň
16:0
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga přípravek, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 10:15, SH Podbořany
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
5:7
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Florbal Chomutov Čertíci
Liga přípravek, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 12:05, SH Podbořany
Florbal Chomutov Čertíci
8:6
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga přípravek, 31. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 9:35, Městská SH Chomutov
Mocní Tuleni Podbořany Blue
29.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Florbal Chomutov Ďáblíci
Liga přípravek, 31. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 10:50, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:3
Florbal Chomutov Ďáblíci
Florbal Chomutov Čertíci
Liga přípravek, 31. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 12:05, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:3
Florbal Chomutov Čertíci

březen 2022

Florbal Ústí red
Liga přípravek, 38. kolo
Sobota 19. března 2022, 8:30, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
4:4
Florbal Ústí red
1. FBC DDM Děčín IV blue
Liga přípravek, 38. kolo
Sobota 19. března 2022, 10:20, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV blue
8:2
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany
Liga přípravek, 38. kolo
Sobota 19. března 2022, 11:00, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:8
Mocní Tuleni Podbořany

duben 2022

Florbal Ústí white
Liga přípravek, 42. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 9:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
4:20
Florbal Ústí white
Florbal Chomutov Domeček
Liga přípravek, 42. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 10:45, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov Domeček
11:1
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga přípravek, 42. kolo
Neděle 3. dubna 2022, 11:20, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:12
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Florbal Ústí red
Liga přípravek, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 9:00, SH Kadaň
Florbal Ústí red
16:5
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
FBC DDM Kati Kadaň
Liga přípravek, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 10:15, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
3:8
FBC DDM Kati Kadaň
Florbal Chomutov Ďáblíci
Liga přípravek, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 12:15, SH Kadaň
Florbal Chomutov Ďáblíci
7:2
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK