Muži A

září 2020

SK Florbal Benešov
Národní liga, 1. kolo
Neděle 13. září 2020, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
3:11
SK Florbal Benešov
FAT PIPE Traverza Mukařov
Národní liga, 2. kolo
Neděle 20. září 2020, 18:00, SH ZŠ Kunratice
FAT PIPE Traverza Mukařov
10:7
SK BIVOJ LITVÍNOV
Florbal Primátor Náchod
Národní liga, 3. kolo
Neděle 27. září 2020, 17:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:9
Florbal Primátor Náchod

říjen 2020

BUTCHIS
Národní liga, 4. kolo
Neděle 4. říjen 2020, 18:00, SH VŠE
BUTCHIS
12:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
Wizards DDM Praha 10
Národní liga, 6. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 17:00, SH Jižní Město
Wizards DDM Praha 10
18.10.
SK BIVOJ LITVÍNOV
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Národní liga, 7. kolo
Neděle 25. říjen 2020, 17:45, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
25.10.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
TJ Turnov
Národní liga, 8. kolo
Sobota 31. říjen 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
31.10.
TJ Turnov

listopad 2020

FbC Plzeň
Národní liga, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 19:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
7.11.
FbC Plzeň
Florbal TJ Kobylisy
Národní liga, 10. kolo
Neděle 15. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
15.11.
Florbal TJ Kobylisy
Panthers Praha
Národní liga, 11. kolo
Sobota 21. listopad 2020, SH ZŠ Rudná
Panthers Praha
21.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV
FAT PIPE Traverza Mukařov
Národní liga, 12. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
28.11.
FAT PIPE Traverza Mukařov

prosinec 2020

Florbal Primátor Náchod
Národní liga, 13. kolo
Neděle 6. prosinec 2020, SH TJ Náchod
Florbal Primátor Náchod
6.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV
BUTCHIS
Národní liga, 14. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
12.12.
BUTCHIS
ASK Orka Čelákovice
Národní liga, 15. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
ASK Orka Čelákovice
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV
ASK Orka Čelákovice
Národní liga, 5. kolo
Čtvrtek 31. prosinec 2020
SK BIVOJ LITVÍNOV
31.12.
ASK Orka Čelákovice

leden 2021

Wizards DDM Praha 10
Národní liga, 16. kolo
Sobota 9. leden 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
9.1.
Wizards DDM Praha 10
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Národní liga, 17. kolo
Neděle 17. leden 2021, SH Králův Dvůr
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
17.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV
TJ Turnov
Národní liga, 18. kolo
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Turnov
TJ Turnov
23.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV
FbC Plzeň
Národní liga, 19. kolo
Neděle 31. leden 2021, MSH Plzeň (Lokomotiva)
FbC Plzeň
31.1.
SK BIVOJ LITVÍNOV

únor 2021

Florbal TJ Kobylisy
Národní liga, 20. kolo
Sobota 6. únor 2021, SH TJ Kobylisy
Florbal TJ Kobylisy
6.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Panthers Praha
Národní liga, 21. kolo
Sobota 13. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
13.2.
Panthers Praha
SK Florbal Benešov
Národní liga, 22. kolo
Sobota 20. únor 2021, SH Bystřice
SK Florbal Benešov
20.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV