Přípravka

říjen 2020

FBC SVČ Vipers Most
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 8:35, Městská SH Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
18.10.
FBC SVČ Vipers Most
DDM Dynamo Teplice
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 9:10, Městská SH Teplice
DDM Dynamo Teplice
18.10.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Domeček
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 1. kolo
Neděle 18. říjen 2020, 10:20, Městská SH Teplice
Florbal Chomutov Domeček
18.10.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

listopad 2020

Florbal Ústí red
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 6. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 8:35, SH Strupčice
Florbal Ústí red
7.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
FbC Jazzmani Žatec
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 6. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 10:00, SH Strupčice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
7.11.
FbC Jazzmani Žatec
Florbal Chomutov Čertíci
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 6. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 11:25, SH Strupčice
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
7.11.
Florbal Chomutov Čertíci
FBK Wings Most
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Městská SH Chomutov
FBK Wings Most
21.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Domeček
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
21.11.
Florbal Chomutov Domeček
FBC DDM Kati Kadaň
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 11. kolo
Sobota 21. listopad 2020, Městská SH Chomutov
FBC DDM Kati Kadaň
21.11.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW

prosinec 2020

SK Štětí
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
Neděle 6. prosinec 2020, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
6.12.
SK Štětí
FbC Jazzmani Žatec
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 16. kolo
Neděle 6. prosinec 2020, Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
FbC Jazzmani Žatec
6.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Ústí white
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, Gymnázium Ústí n./L.
Florbal Ústí white
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1. FBC DDM Děčín IV white
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV white
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
SK Štětí
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 20. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
19.12.
SK Štětí

únor 2021

Florbal Chomutov Ďáblíci
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 28. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
21.2.
Florbal Chomutov Ďáblíci
1. FBC DDM Děčín IV blue
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 28. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV blue
21.2.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Ústí white
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 28. kolo
Neděle 21. únor 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
21.2.
Florbal Ústí white

březen 2021

Florbal Ústí white
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 29. kolo
Sobota 6. březen 2021, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
6.3.
Florbal Ústí white
FBK Wings Most
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 29. kolo
Sobota 6. březen 2021, Městská SH Chomutov
FBK Wings Most
6.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Čertíci
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 29. kolo
Sobota 6. březen 2021, Městská SH Chomutov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
6.3.
Florbal Chomutov Čertíci
Florbal Jirkov
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 35. kolo
Sobota 20. březen 2021, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
20.3.
Florbal Jirkov
Mocní Tuleni Podbořany
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 35. kolo
Sobota 20. březen 2021, Vojanova Děčín
Mocní Tuleni Podbořany
20.3.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
1. FBC DDM Děčín IV white
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 35. kolo
Sobota 20. březen 2021, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
20.3.
1. FBC DDM Děčín IV white

duben 2021

TJ Lokomotiva Louny
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 39. kolo
Neděle 18. duben 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
TJ Lokomotiva Louny
18.4.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Ústí red
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 39. kolo
Neděle 18. duben 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
18.4.
Florbal Ústí red
SK Štětí
ÚSTECKÁ LIGA PŘÍPRAVEK, 39. kolo
Neděle 18. duben 2021, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK Štětí
18.4.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW