MUŽI A

30.1.
neděle
BUTCHIS
NÁRODNÍ LIGA - SKUPINA ZÁPAD, 19. kolo
30.1.2022 19:00 | SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

MLADŠÍ ŽÁCI

29.1.
sobota
FBC Česká Lípa blue
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
29.1.2022 10:15 | Hala míčových sportů Liberec
29.1.
sobota
FBC Liberec white
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
29.1.2022 11:15 | Hala míčových sportů Liberec
29.1.
sobota
FBC Panthers Liberec ORANGE
ÚSTECKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 7. kolo
29.1.2022 13:00 | Hala míčových sportů Liberec

MLADŠÍ ŽÁCI YELLOW

30.1.
neděle
Florbal Chomutov Harmonie
Přebor mladších žáků, 14. kolo
30.1.2022 09:40 | SH Krupka
30.1.
neděle
PRO - AKTIV Bílina
Přebor mladších žáků, 14. kolo
30.1.2022 11:00 | SH Krupka
30.1.
neděle
FBC Vipers Most
Přebor mladších žáků, 14. kolo
30.1.2022 12:20 | SH Krupka

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

30.1.
neděle
Florbal Chomutov Domeček
Přebor mladších žáků, 13. kolo
30.1.2022 09:40 | SH Krupka
30.1.
neděle
FD Teplice
Přebor mladších žáků, 13. kolo
30.1.2022 10:20 | SH Krupka
30.1.
neděle
ASK Lovosice - LFP White
Přebor mladších žáků, 13. kolo
30.1.2022 11:40 | SH Krupka

PŘÍPRAVKA YELLOW

29.1.
sobota
Florbal Jirkov
LIGA PŘÍPRAVEK, 32. kolo
29.1.2022 09:00 | Městská SH Chomutov
29.1.
sobota
Florbal Chomutov Domeček
LIGA PŘÍPRAVEK, 32. kolo
29.1.2022 10:15 | Městská SH Chomutov
29.1.
sobota
Mocní Tuleni Podbořany
LIGA PŘÍPRAVEK, 32. kolo
29.1.2022 12:05 | Městská SH Chomutov

PŘÍPRAVKA BLACK

29.1.
sobota
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga přípravek, 31. kolo
29.1.2022 09:35 | Městská SH Chomutov
29.1.
sobota
Florbal Chomutov Ďáblíci
Liga přípravek, 31. kolo
29.1.2022 10:50 | Městská SH Chomutov
29.1.
sobota
Florbal Chomutov Čertíci
Liga přípravek, 31. kolo
29.1.2022 12:05 | Městská SH Chomutov

STARŠÍ ŽÁKYNĚ BLACK

29.1.
sobota
FD Teplice
Přebor starších žákyň, 19. kolo
29.1.2022 09:40 | SH Kadaň
29.1.
sobota
FBC DDM Kati Kadaň - white
Přebor starších žákyň, 19. kolo
29.1.2022 10:20 | SH Kadaň
29.1.
sobota
Mocní Tuleni Podbořany Yellow
Přebor starších žákyň, 19. kolo
29.1.2022 11:40 | SH Kadaň