Liga starších žáků 2018/2019

kolodatumdomácí hosté  
1C03 neděle 23.9.2018  Litvínov  Kadaň  5:1

Branky: Vokáč Jan 1+1, Chalupný Jáchym 1+0, Weissová Aneta 2+1, Dvořák Martin 0+1, Jupa Jan 0+1, Kaprhál Lukáš 1+0

Tresty: Liška Tomáš 2.min.

Střely na branku: 27:19

Rozhodčí: Čech Lukáš, Vacín Jan

1C05 neděle 23.9.2018  Jablonec  Litvínov  2:10

Branky: Vokáč Jan 3+1, Kocur Erik 1+1, Dvořák Martin 4+1, Hruštinec Matěj, Kolodziej Tomáš 1+1, Kaprhál Lukáš 0+3

Tresty: Vokáč Jan 2.min.

Střely na branku: 18:35

Rozhodčí: Švec Jakub, Vacín Jan

1C01 neděle 23.9.2018  Litvínov  SCC Semily  10:4

Branky: Vokáč Jan 3+2, Dvořák Martin 2+2, Kolodziej Tomáš 1+0, Mademlis Denis 1+0, Kaprhál Lukáš 2+3

Tresty: Dvořák Martin 2.min., Hruštinec Matěj 2.min.,Chalupný Jáchym 2.min.

Střely na branku: 28:24

Rozhodčí: Švec Jakub, Čech Lukáš

C06 neděle 7.10.2018  Jablonec  Litvínov  1:8

Branky: Dufek Jan 0+1, Kocur Erik 0+1, Vokáč Jan 3+1, Zeman Jakub 1+0, Kolodziej Tomáš 2+1, Weissová Aneta 1+0, Hruštinec Matěj 1+0

Tresty:

Střely na branku: 19:14

Rozhodčí: Chleborád Tomáš, Jurenka Tobiáš

C04 neděle 7.10.2018  Žatec  Litvínov  2:6

Branky: Dufek Jan 1+0, Kocur Erik 2+0, Chalupný Jáchym 1+0, Kolodziej Tomáš 2+1, Weissová Aneta 0+1

Tresty: Liška Tomáš 2.min.

Střely na branku: 15:22

Rozhodčí: Chleborád Tomáš, Procházka Martin

C01 neděle 7.10.2018  Most  Litvínov  4:5

Branky: Kocur Erik 0+1, Chalupný Jáchym 1+0, Kolodziej Tomáš 3+0, Weissová Aneta 0+1, Hruštinec Matěj 1+0

Tresty:

Střely na branku: 13:17

Rozhodčí: Procházka Martin, Jurenka Tobiáš

3B05 sobota 20.10.2018  Ústí n/L  Litvínov  9:2

Branky: Zeman Jakub 1+1, Hájek Michal 1+0, Chalupný Jáchym 0+1

Tresty: Weissová Aneta 2.min.

Střely na branku:

Rozhodčí: Kodytek David, Honíšek Michal

3B03 sobota 20.10.2018  Litvínov  Česká Lípa white  3:10

Branky: Hruštinec Matěj 2+0, Dufek Jan 1+0, Kocur Erik 0+1

Tresty: Balín Lukáš 2.min., Kokš Dominik 2.min.

Střely na branku: 14:24

Rozhodčí: Kodytek David, Honíšek Michal

3B01 sobota 20.10.2018  Litvínov  Liberec B  3:5

Branky: Dufek Jan 1+0, Kocur Erik 0+2, Weissová Aneta 2+0, Kaprhál Lukáš 0+1

Tresty: Weissová Aneta 2.min.

Střely na branku: 16:18

Rozhodčí: Kodytek David, Honíšek Michal

AC02 sobota 3.11.2018  Litvínov  Kadaň  5:0

Branky:

Tresty:

Střely na branku:

Rozhodčí: Rybníkář Jakub, Třešňák Tomáš

AC04 sobota 3.11.2018  Litvínov  Jablonec  12:5

Branky: Vokáč Jan 4+3, Liška Tomáš 1+2, Dvořák Martin 3+2, Weissová Aneta 2+0, Kaprhál Lukáš 2+2

Tresty: Liška Tomáš 4.min., Balín Lukáš 6.min., Weissová Aneta ČK, Krejsa Rostislav 2.min.

Střely na branku:

Rozhodčí: Rybníkář Jakub, Třešňák Tomáš

AC05 sobota 3.11.2018  Litvínov  Most  15:2

Branky: Vokáč Jan 5+1, Balín Lukáš 0+1, Weissová Aneta 3+3, Dvořák Martin 3+1, Chalupný Jáchym 2+1, Kaprhál Lukáš 2+3

Tresty: Balín Lukáš 4.min.+dokonce utkání, Dvořák Martin 2.min., Souček Pavel 2.min.

Střely na branku:

Rozhodčí: Vanik Jan, Polák Miroslav Josef

5B01 sobota 17.11.2018  Litvínov  Chomutov  2:6

Branky: Vokáč Jan 1+0, Weissová Aneta 0+1, Kaprhál Lukáš 1+1

Tresty:

Střely na branku: 11:12

Rozhodčí: Ložan Radek, Mádr Tomáš

5B03 sobota 17.11.2018  Litvínov  Teplice  3:5

Branky: Vokáč Jan 2+0, Kocur Erik 0+1, Weissová Aneta 1+0, Kaprhál Lukáš 0+1

Tresty:

Střely na branku: 10:16

Rozhodčí: Borl Tomáš, Ložan Radek

5B05 sobota 17.11.2018  Podbořany  Litvínov  3:6

Branky: Dufek Jan 0+1, Vokáč Jan 1+1, Kocur Erik 1+0, Krejsa Rostislav 0+1, Weissová Aneta 0+1, Dvořák Martin 2+0, Hruštinec Matěj 1+0, Kolodziej Tomáš 1+1

Tresty:

Střely na branku: 14:19

Rozhodčí: Mádr Tomáš, Borl Tomáš

6C01 neděle 16.12.2018  Kadaň  Litvínov  3:10

Branky: Vokáč Jan 1+2, Balín Lukáš 1+0, Liška Tomáš 0+2, Weissová Aneta 1+0, Dvořák Martin 1+2, Hruštinec Matěj 1+1, Chalupný Jáchym 1+0, Kaprhál Lukáš 3+1, Kolodziej Tomáš 1+0

Tresty:

Střely na branku: 21:8

Rozhodčí: Trávníčková Tereza, Chleborád Tomáš

6C04 neděle 16.12.2018  Most  Litvínov  3:8

Branky: Vokáč Jan 1+2, Balín Lukáš 0+1, Kocur Erik 1+1, Dvořák Martin 1+1, Liška Tomáš 1+0, Kaprhál Lukáš 2+1, Kolodziej Tomáš 2+0

Tresty: Vokáč Jan 2.min.

Střely na branku: 15:21

Rozhodčí: Trávníčková Tereza, Chleborád Tomáš

6C06 neděle 16.12.2018  Jablonec  Litvínov  5:6

Branky: Vokáč Jan 2+1, Kocur Erik 0+2, Dvořák Martin 2+0, Hruštinec Matěj 0+3, Kaprhál Lukáš 1+0, Kolodziej Tomáš 1+0

Tresty:

Střely na branku: 21:25

Rozhodčí: Čech Lukáš, Vacín Jan

7B03 sobota 19.1.2019  Litvínov  Lovosice  6:5

Branky:

Tresty:

Střely na branku: 16:11

Rozhodčí: Lindner Jiří, Neuman Kamil

7B01 sobota 19.1.2019  Litvínov  Liberec B  6:5

Branky: Vokáč Jan 3+1, Kocur Erik 1+0, Dvořák Martin 1+3, Hruštinec Matěj 0+1, Kaprhál Lukáš 1+1

Tresty:

Střely na branku: 17:14

Rozhodčí: Lindner Jiří, Neuman Kamil

7B05 sobota 19.1.2019  Děčín  Litvínov  6:6

Branky: Vokáč Jan 2+0, Kocur Erik 1+0, Dvořák Martin 2+2, Kaprhál Lukáš 1+2

Tresty:

Střely na branku: 14:8

Rozhodčí: Lindner Jiří, Neuman Kamil

INNO-COMP město Litvínov RESTAURACE SEVERKA titan multiplast orion platinum natural greiner packaging