Nábor

Sportovní rozvoj nekončí tréninkem, tréninkem vše teprve začíná!

Kdy, kde a jak začít?

Trénujeme v nově rekonstruované hale na Koldomu, ve sportovní hale v Janově a v tělocvičnách litvínovských škol. Aktivně spolupracujeme se ZŠ Ruská Litvínov a ZŠ Meziboří.
Nově příchozím na tréninku zapůjčíme florbalové hole či brankářské vybavení. Pokud máte zájem si florbal v našem klubu vyzkoušet, využijte následujících kontaktů:
Tomáš Arazim - telefon 723 893 333; e-mail klub@skbivoj.cz
Zdeněk Picek   - telefon 720 203 495; e-mail zpicek@skbivoj.cz


Pro koho?

Výchova sportovce je dlouhodobý proces, proto aktuálně oslovujeme kluky a holky narozené v letech 2005 – 2011, ale šanci zkusit mají i všechny starší děti!!! Dorost 2002 a 2001, starší žáci 2004 a 2003, mladší žáci 2006 a 2005, elévové 2008 a 2007 a přípravka 2009 – 2011, ale neodmítneme ani starší či mladší děti v rozmezí ročníků 2000 - 2012. Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti a správný fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Odborným sportovním vedením, fair-play přístupem a dodržováním základních pravidel slušného chování vychováváme pohybově vzdělané, charakterově čitelné, disciplinované a v rámci možností přátelské sportovce, kteří, jak doufáme, budou na roky strávené v našem klubu, vždy rádi vzpomínat!


Proč florbal?

Florbal je zábavný herně atraktivní a dynamicky se rozvíjející sport. Aktuálně se jedná o druhý nejpopulárnější sport v ČR, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, nutnost si pomáhat a v jiných sportech málo vídané přátelství. Proto se florbal pro ty, kteří si jej oblíbí, stává neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji.


Proč SK Bivoj Litvínov?

SK Bivoj je dlouhodobě nejúspěšnějším klubem v Ústeckém kraji s 20ti letou tradicí. Naše tréninkové metody mají návaznost a dlouhodobý smysl. Budujeme klub, kde si členové navzájem pomáhají. Pracujeme na sportovním i lidském rozvoji v duchu fair-play u všech hráčů. Náš prvoligový tým mužů je tvořen zejména odchovanci klubu, stejně tak i juniorská a dorostenecká družstva. Ve všech mládežnických kategoriích hrály naše týmy nejvyšší soutěže. U mládeže obecně sázíme na vlastní odchovance a snažíme se vytvářet dobré vztahy s rodiči. Všem svým členům umožňujeme nákup florbalového vybavení s výraznou slevou. Pořádáme jarní, letní a zimní soustředění mládeže. Pravidelně se účastníme velkých tuzemských turnajů a za florbalem jezdíme občas i do ciziny.


V květnu 2015 vyhráli naši starší žáci ve své kategorii prestižní turnaj HELSINKI JUNIOR CHALLENGE, kam jsme se dopravovali samozřejmě letecky.


V květnu roku 2016 se mladší dorostenci zúčastnili turnaje AXA FLORBALL CUP ve švédském Falunu.

Naše přípravka vyhrála květnový Nisa Open 2017 v Liberci.


KDE TRÉNUJEME A KDO TRÉNINKY VEDE?


město Litvínov mšmt itm mostgreiner packaging titan multiplast SNOEKS orion