16_20221208_060648.jpg
99_20230422_215626.jpg

Dorostenci brali letos ve 2.lize 3. místo

Dorostenci letos tvořeni půl na půl dorostenci a staršími žáky, si pod vedením trenéra Baxy došli pro pěkné 3. místo. Gratulujeme.

Kluci si udrželi medailové pozice především díky velmi povedenému závěru sezony, kdy zůstali od února neporaženým týmem a vyhráli 6x v řadě.

Nejproduktivnějším hráčem se stal teprve šestnáctiletý Lukáš Dittrich, který si letos vyzkoušel i několik zápasů v 1.lize v dresu Florbalu Ústí, kam pravděpodobně zamíří i na začátku nové sezony. Nejlepším střelcem týmu, ale byl o jednu branku přesnější, Jakub Daniel Larson. Nejproduktivnějším obráncem pak byl s 10 vstřelenými brankami talentovaný Jakub Zeman. Oba posledně jmenovaní pošilhávají po angažmá v 1.lize juniorů možná v nedalekém Chomutově. Zemanovi se celkovým počtem kanadských bodů vyrovnal bodově nejpilnější starší žák Štěpán Vrzák, který zkouší své štěstí s golmanem Jirkou Peckou v pražské Spartě. Klukům držíme palce, ať se jim jejich florbalové sny vyplní.  A novému týmu v příštím roce zase minimálně stejný výsledek a hlavně dobrou partu.