Zdravotní prohlídky

Každý hráč našeho klubu musí před nastoupením k soutěžnímu utkání absolvovat lékařskou prohlídku kategorie pro výkonnostní sport/organizované soutěže.

Doporučení se vztahuje na všechny členy našeho oddílu. Zdravotní prohlídku pro výkonnostní sportovce provádí tyto typy lékařů: Dětský a dorostový lékař, Obvodní lékař, Sportovní lékař.
Doporučujeme Vám absolvovat prohlídku u sportovního lékaře nebo u svého obvodního lékaře. Pokud Váš lékař není schopen vykonat úplnou prohlídku (např. EKG), budete vyzváni k absolvování takového vyšetření u lékaře, který vyšetření je schopen vykonat. Až poté Vám obvodní lékař potvrzení vystaví. Potvrzení je zpoplatněno, ale zdravotní pojišťovny většinou prohlídku na vyžádání proplácí.

Jako žádanku a potvrzení použijte tento formulář:   Sportovní prohlídka FLORBAL

Akceptovány budou i jiné podoby formuláře, ze kterých bude jasně patrné, o jaký typ prohlídky se jednalo (výkonnostní/vrcholová, vstupní/pravidelná) a že se jednalo o prohlídku pro sportovní disciplínu F L O R B A L.

Potvrzení se vydává s platností pouze 1 rok a poté je nutno prohlídku opakovat. Zdravotní způsobilost na tábory a ŠVP není dostačující!