16_20221208_060648.jpg
85_20230123_094930.jpg

Hlavně nezlobte,dospěláci... :)

Projekt HLAVNĚ NEZLOBTE... se zaměřuje na dětské turnaje od přípravek po mladší žáky, tedy především na soutěže, kde se nehraje na výsledky! Kampaň se zaměřuje na všechny účastníky dětských turnajů, tedy nejen na hráče, ale hlavně na rozhodčí, trenéry a samozřejmě i fanoušky a rodiče.

Kampaň HLAVNĚ NEZLOBTE... působí již nějakou dobu jako nástroj podpory slušného chování na dětských turnajích ve florbalovém regionu Praha a Středočeském kraji. Mně osobně se myšlenka aktivního přístupu moc líbí, proto se s tématem chování dospěláků mezi dětmi budeme pravidelně = OBČAS :) připomínat.

Nezapomínejme, jsme jim vzorem!!!

Jasným cílem je oživit toto téma a zdůraznit význam slušného chování dospěláků na dětských turnajích, které musí vycházet z pochopení  s jakými motivy a ambicemi jednají na dětských turnajích. Věříme, že vzájemné pochopení povede k lepší komunikaci mezi všemi skupinami dospěláků a přispěje k ještě lepší atmosféře na dětských turnajích. Zároveň seznámí rodiče nových malých florbalistů s florbalovým prostředím. Tématy, se kterými se snaží kampaň HLAVNĚ NEZLOBTE... pracovat, jsou respekt vůči rozhodčím, trenérům i hráčům soupeře. Slušná komunikace, Fair-play, ale třeba i otázkou, jaká je optimální podpora mladého sportovce od trenérů a  rodičů.

Její čtyři základní hesla jsou:

  1. Jste na turnaji dětí, buďte jim vzorem
  2. Florbal je kontaktní hra, kterou milují Vaše děti
  3. Rozhodčí jsou také normální lidé, jako Vy
  4. Děti nehrají superfinále, nejde o život

Tato hesla (trochu jsem je poupravil :) poukazují na skupiny, kterým se kampaň věnuje, jsou jimi fanoušci, rozhodčí, hráči i trenéři. Prosím mějte to na paměti každý turnaj...

...A HLAVNĚ NEZLOBTE, DOSPĚLÁCI :)

Předem děkujeme :)