16_20221208_060648.jpg
110_20230904_162357.jpg

Léto s Bivojem - ohlédnutí za příměstským táborem

Letos zájemci naplnili všechny tři plánované termíny až po okraj, místy až přes :) Jsme rádi, že náš všesportovní tábor má mezi podobnými akcemi ve městě u dětí během prázdnin stále velký úspěch.


Během července se ve 3 týdnech vystřídalo na našem táboře kolem 70 dětí. Některé stihly i dva a podle svých slov se těšili na každý nový den. Sport a pohyb ve všech podobách, ale hlavně zábava, to je hlavní náplní naší celotýdenní prázdninové akce.

Zázemí jsme vytvořili tradičně ve sportovní hale na Koldomu, ale především na víceúčelovém hřišti u Gymnázia, kde letos mezi neoblíbenější aktivity patřil tradičně fotbal, americký fotbal a ping-pong, snad i proto, že byl ve stínu :)

Ve sportovní hale na Koldomu, kromě fotbalu a házené, tradičně bodovala válka Nerfů a mezi dalšími aktivitami si své místo v žebříčku oblíbenosti našel i výšlap mezi místní rybníky spojený s krmením kachen, rybiček a další místní fauny.

Již nyní přemýšlíme, jakou další aktivitu příští rok pro děti připravíme. Termíny zveřejníme na přelomu nového roku. Sledujte náš web. 

Budeme se těšit.