16_20221208_060648.jpg
112_20231106_162143.jpg

Mladší žáci v Lípě nenašli přemožitele

Mladší žáci včera odehráli další těžký turnaj v 1.koši. Tentokrát jeli na "výlet" do České Lípy.

 V průběhu turnaje na ně čekali kromě Děčína a domácí české Lípy dva silné týmy Liberce, se kterými letos malí Bivojové všechny 4 zápasy prohráli. Dnes, ale přišla jejich chvíle a v České Lípě nenašli přemožitele. 

Bivojové nejprve jasně přehráli domácí Českou Lípu 5:1 a Děčín dokonce 6:0. Zde si náš brankář Filip Siebert připsal již své 3.čisté konto v této sezoně. Gratulujeme a jsme rádi, že nám v brance roste další velký golman.

A to nejlepší na konec. Ve druhé části turnaje nastoupili naši borci (i jedna dívka, Káťa Dorňáková) proti obávanému FBC Liberec. Díky skvělému týmovému výkonu směrem dopředu i dozadu nedali dnes Bivojové "bílému" Liberci šanci a byli po celý zápas lepším týmem. V posledním utkání proti "oranžovým" Panthers Liberec to bylo o poznání těžší. Síly rychle ubývaly, ale malí Bivojové ukázali nejen svou přesnou mušku a technickou vybavenost, ale i svou dobrou fyzickou připravenost. Vyrovnané utkání, ve kterém prohrávali nakonec otočili a zvítězili 3:1.

Velké uznání patří trenérům Romanovi Sukovi a Liborovi Kudrnovi i rodičům za hlasitou podporu. Ještě jednou velká gratulace a ať ta forma vydrží !