Muži si připsali 3.výhru v řadě

Stav série hrané na čtyři vítězná utkání je 3:1. Udělají Bivojové poslední krok již tuto sobotu?

Muži odehráli v sobotu a v neděli dvě důležitá utkání proti pražským Wizards a v obou byli úspěšní. S výsledky 4:3 pp a 6:2 byli hráči i fanoušci velmi spokojeni.

V sobotu se rozhodně výhra nerodila snadno. Zápas byl velmi vyrovnaný a hráči hodně nervózní, což vedlo k mnoha zbytečným vyloučením nejen v průběhu utkání, ale hlavně v jeho samotném závěru. Kdy Bivojové nabídli soupeři několik přesilových her a ten šanci neodmítl a vyrovnal. Ohromné drama se odehrálo i v samotném prodloužení, kdy následovalo další dost přísné vyloučení a poslední přesilovka utkání. K velkému překvapení všech, se ale radoval oslabený tým, tedy Bivojové. Samostaný únik úspěšně zakončil junior Josef Jupa.

V neděli, až na samotný ospalejší úvod, byl Bivoj jasně lepším týmem a bylo vidět, že má více sil. Ve 2.třetině si Bivojové vybudovali rozhodující náskok, který si zkušeně pohlídali a zvítězili i po třetí v řadě. Do sestavy se skvěle zapracovali veteráni Tichý a Hocelík, který navíc v nově složené formaci vstřelil hattrick a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Bivoje čeká tuto sobotu od 19:00 další zápas, tentokrát opět na horké půdě soupeře. Uvidíme jak si kluci povedou a zda dokáží rozhodnout serii ve svůj prospěch.