16_20240501_072040.jpg
67_20220906_131847.jpg

#naflorbal FLORBALOVÝ NÁBOR 2023 pro holky a kluky od 5 let

Nábory dětí 5 - 13 let - každou středu od 16:00 v hale na Koldomu!!! Nebo přijď bez ptaní s kamarády, co již florbal hrají, na jakýkoliv jejich trénink :) Máte dotazy? Zavolejte na 723 893 333 nebo pište na email klub@skbivoj.cz, budeme se na Vás i vaše kamarády těšit.

Náborové video zde

Kdy, kde a jak začít?

Nábory pro holky i kluky budou probíhat v průběhu celého září každé pondělí a každou středu od 16:00 v hale na Koldomu a budou zaměřeny hlavně na děti ročníky 20011 - 2018. Těm vezměte rovnou na nábor sálovky, láhev s pitím a dobrou náladu, co se do batůžky vejde :) Starší děti nebo jejich rodiče nás musejí kontaktovat, budete přesměrováni na tréninky těch správných kategorií.

Nově příchozím na tréninku zapůjčíme florbalové hole či brankářské vybavení. Pokud máte zájem si florbal v našem klubu vyzkoušet, napište nebo zavolejte na 723 893 333 nebo email klub@skbivoj.cz

Pro koho?

Výchova sportovce je dlouhodobý proces, proto aktuálně oslovujeme kluky a holky od 5 do 13 let, ale šanci zkusit mají i všechny starší děti, teenageři i dospělí!!! Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti a správný fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Odborným sportovním vedením, fair-play přístupem a dodržováním základních pravidel slušného chování vychováváme pohybově vzdělané, charakterově čitelné, disciplinované a v rámci možností přátelské sportovce, kteří, jak doufáme, budou na roky strávené v našem klubu, vždy rádi vzpomínat!

Proč florbal?

Florbal je zábavný herně atraktivní a dynamicky se rozvíjející sport. Aktuálně se jedná o druhý nejpopulárnější sport v ČR, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, nutnost si pomáhat a v jiných sportech již tak málo vídané přátelství místo bezbřehé rivality. Proto se florbal pro ty, kteří si jej oblíbí, stává neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji.

Proč SK Bivoj Litvínov?

SK Bivoj je dlouhodobě nejúspěšnějším klubem na Mostecku s více než 20ti letou tradicí. Naše tréninkové metody mají návaznost a dlouhodobý smysl. Budujeme klub, kde si členové navzájem pomáhají. Pracujeme na sportovním i lidském rozvoji v duchu fair-play u všech hráčů. Náš prvoligový tým mužů je tvořen zejména odchovanci klubu, stejně tak i juniorská a dorostenecká družstva. Ve všech mládežnických kategoriích hrály naše týmy nejvyšší soutěže. U mládeže obecně sázíme na vlastní odchovance a snažíme se vytvářet dobré vztahy s rodiči. Všem svým členům umožňujeme nákup florbalového vybavení s výraznou slevou. Pořádáme jarní, letní a zimní soustředění mládeže. Pravidelně se účastníme velkých tuzemských turnajů a za florbalem jezdíme občas i do ciziny.


Sportovní rozvoj nekončí tréninkem, tréninkem vše teprve začíná!