16_20240501_072040.jpg
128_20240509_123126.jpg

Nelehká sezóna juniorek

Letošní sezóna juniorek nedopadla podle našich představ.

 Už od samého začátku nás trápil malý počet hráček, přičemž jsme doufali, že nás doplní ročníky 2007 a 2008 z nižší kategorie. Bohužel se k nám přidaly pouze dvě hráčky a staly se platnými hráčkami a do kolektivu zapadly bez problému. První zápasy jsme museli odložit pro malý počet hráček, tím nám bylo jasné, že tato sezóna nebude jednoduchá. Z tohoto důvodu musel realizační tým obvolat bývalé hráčky a hráčky z týmu Florbal Ústí. Díky tomuto jsme postavili tým pro letošní sezónu. Na jednu stranu je těžké stmelit a sehrát tým, z pár holek, které chodí poctivě na tréninky. To byl náš kámen úrazu celé této sezóny.

Ale i přes to všechno to naše holky nevzdaly. Výkony holek byly jak na horské dráze, a proto jsme je museli občas vrátit do reality hry. Nakonec si to všechny uvědomily a začaly makat na 100 %, díky tomu si na konci sezóny připsaly 3 vydařené výhry. Do další sezóny víme, na čem zapracovat, co zlepšit, že spolupráce s nižší kategorií je nutná a potřebná, a nejen o tom mluvit. Po tom pak můžeme myslet na vyšší příčky tabulky.

Za realizační tým děkujeme všem hráčkám za tuhle nelehkou sezónu. Ročníkům 2005 přejeme to nejlepší do budoucna, doufáme, že se ještě jako tým setkáme, a to ve vyšší kategorii.

DÍKY!!!!

Hlavní trenér juniorek PETR ŠALÁT