16_20221208_060648.jpg
92_20230213_132102.jpg

Paráda v podání Bivojčátek

Všichni příznivci našich týmů čekali na to, co předvede naše minipřípravka, pro kterou není v našem regionu oficiálně vypsána žádná soutěž, na svém 7.turnaji v Kadani. Jako hlavní trenér jsem totiž s velkým předstihem nahlásil jejich první vítězství na konec ledna do Chomutova, kde Bivojčátka své skvělé výkony na hřišti proti často o 2 roky starším dětem ještě v 1. výhru neproměnila.

Můj smělý plán z úvodu sezony nebyl v Kadani jenom splněn, ale bohatě překročen. Nejmenší Bivojčátka, která nastupují tradičně v černých dresech pod názvem BLACK, totiž "bodovala" ve všech třech zápasech. 

Nejprve se naši nejmladší přetahovali s družstvem 1. FBC DDM Děčín IV blue a byla z toho remíza 4 : 4. V dalším zápase se neohroženě a bez respektu pustili do týmu FBC DDM Kati Kadaň a po bojovném výkonu z toho bylo první vítězství 7 : 4. Třešničkou na dortu bylo vítězství nad celkem Florbal Jirkov 7 : 6 v posledním zápase. 

A co naší zkušenější YELLOWáci? Ti ztratili pomyslný první bod sezóny za remízu 5 : 5 s Teplicemi. V dalších zápasech s družstvy Kadaně  již s patřičným klidem na čepelích přesvědčivě zvítězili 7 : 1 a 15 : 0. Po 21-ti odehraných zápasech mají „bivojčata YELLOW“ bilanci 20 výher a 1 REMÍZU, v soutěži si drží jako jediní svou neporazitelnost a jejich celkové skóre 245 : 72 je i nadále více než lichotivé.

Všichni zaslouží velikou pochvalu - hráči za příkladnou bojovnost a rodiče za vynikající podporu. Výkony hráčů ukázaly, že tréninkový proces je nastaven správně. 

Konec hlášení  - Hnátek alias ZDENĚK PICEK

PS: VÍTĚZSTVÍ = RADOST, PROHRA = SMUTEK...PROTO HRAJEME RADĚJI PRO RADOST, kdo se má na ty smutné děti dívat, že... :)