Přípravka má nejen skvělé výsledky, ale i skvělý Fanclub

Naše velké poděkování patří všem rodičům a fanouškům obou týmů přípravky SK Bivoj Litvínov za podporu na venkovních i domácích zápasech v průběhu celé letošní sezony. Jste skvělí a doufám, že nám dlouho vydržíte :)

Ligová sezóna 2023/24 je definitivně za námi! Poslední 10. Ligový turnaj přípravek se odehrál na půdě Mocných Tuleňů v Podbořanech.

Mladší Black v prvním zápase porazili Žatec green v poměru 4:1. Ve druhém nadělili jirkovským Miners 10 branek a pouze 4 inkasovali. V posledním utkání sezóny už nestačili na Katy z Kadaně a podlehli jim tak 4:11. Z celkového počtu 30 týmů se naši mladší svěřenci oblékající tradičně černé dresy umístili na krásném 15. místě.

Zkušenější Yellow na poprvé vyhráli s žateckým týmem 8:1, následovala druhá výhra pro žluté a to s domácími Tuleni, 10:2. Poslední souboj svedly dva nejlepší týmy z tabulky. SK Bivoj Litvínov Yellow a TJ Lokomotiva Louny. Oba týmy předvedly kvalitní výkon a po první půli jsme prohrávali těsně 1:2. V druhém poločase jsme přišli o jednu z hlavních opor týmu, Ellenku. Soupeř nás nešetřil, ve druhé půlce nezaváhal a dovedl zápas do vítězného konce 2:7. I přes to se naši starší Bivojové umístili na senzačním 2. místě a berou tak “pomyslné” stříbrné medaile.

Sezóna to byla vskutku parádní a já i moji kolegové trenéři jsme nesmírně hrdí na naše černožluté bojovníky i na Vás, na rodiče.

Vaši trenéři: Petr Šídlo, Jan Šuta, Jiří Mašát