16_20221208_060648.jpg
120_20240221_101701.jpg

Přípravka si zařádila v Podbořanech

Florbalový turnaj přípravek v Podbořanech je za námi a i přes velkou marodku jsme se sešli a odehráli všech šest 6 utkání.

Nejvíce oslabené Blacky doplnili naši nejmenší členové Šimon a Adámek, kteří si tak odbyli svou premiéru v ligové soutěži. Jako první narazili naši Blackové na žatecké Jazzmany a i přes velkou bojovnost prohráli 4:13. S Tuleni to bylo velmi těsné, bohužel se šťastným koncem pro domácí, 2:4. Nakonec nás čekal lídr tabulky Lokomotiva Louny, který nám uštědřil porážku 1:13. Tak nejsme kapela, aby jsme pořád jen vyhrávali :)

Zkušenější Yellow svedli v prvním klání rovnocenný souboj se žateckými Jazzmany  a zvítězili 6:3. Druhý zápas s posledním týmem tabulky, Miners Jirkov, byl už zcela v naší režii s konečným výsledkem 16:1. Poslední zápas turnaje bylo derby se vším všudy. Vipers z Mostu výborně kombinovali a od začátku měli mírnou převahu. Za stavu 5:2 pro zmije už to s námi vypadalo bledě a na střídačce panovala ponurá nálada. Avšak bivojská bojovnost, týmový duch a samozřejmě náš fanklub nám dodali sílu a utkání jsme dotáhli va napínavém závěru do remízy 5:5.

Všem hráčům obou týmů patří velké uznání za předvedené výkony. Předposlední turnaj sezony se koná na domácí půdě ve SH SPORTaS u Koldomu v Litvínově 6.4.202. Věřím, že nastoupíme v plné sestavě a náš fanklub zaplní obě domácí tribuny, které budou hezky žlutočerné.

Petr Šídlo, trenér