Ženy postoupily do dalších bojů v PLAY OFF

Ženy postupují do druhého kola play-off. V sérii hrané na dva vítězné zápasy zvítězily nad Texas Longhorns 2:0.

První zápas na domácím hřišti začaly Bivojky výborně a již ve 2. minutě vedly 1:0. Ale pak soupeřky vystrčily růžky a vyhrály 1.třetinu 4:1. Naše skvělé Bivojky nesložily zbraně  a předvedly famózní obrat na 7:4. Texasky nestíhaly kombinačně a v závěru zápasu jen kosmeticky snížily dorážkou z brankoviště na 7:5.

Do druhého zápasu Texasky doslova vlétly a vynikající hrou vedly po první třetině 4:0. Ve druhé třetině v sobě Bivojky našly dostatečnou porci motivace a také správnou taktiku a snížily třemi trefami  podobně jako v sobotu na 3:4. Vyrovnat se jim povedlo cca 10 minut před koncem, ale Texasky v čase 56:30 našly odpověď a dostaly se opět do vedení. Bivojky vsadily vše na jednu kartu, sehrály dobře powerplay a 8 sekund před koncem srovnaly. V prodloužení již byly na hřišti jen Bivojky a pátou střelou v prodloužení rozhodly o ukončení série.

Ve druhém kole nás čeká vítěz základní části Tigers Nehvizdy.  5.3. od 20:00 hrajeme v Nehvizdech a 6.3. od 16:00 doma. Přijďte nás podpořit!!! Díky.