Zápasový kalendář

28. 11. 2022 - 4. 12. 2022
48. týden

MUŽI A

SK BIVOJ LITVÍNOVFlorbal Sokolov
6:1
so 3. 12. 2022 19:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Divize, 13. kolo
Florbal SokolovSK BIVOJ LITVÍNOV
7:9
ne 4. 12. 2022 16:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Divize, 3. kolo

JUNIOŘI

SK BIVOJ LITVÍNOV1. FBC DDM Děčín IV
2:18
so 3. 12. 2022 9:00 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, 2. liga juniorů - skupina 2, 17. kolo
TJ Lokomotiva LounySK BIVOJ LITVÍNOV
6:2
so 3. 12. 2022 13:30 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, 2. liga juniorů - skupina 2, 17. kolo
FBC Panthers LiberecSK BIVOJ LITVÍNOV
22:2
so 3. 12. 2022 16:00 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, 2. liga juniorů - skupina 2, 28. kolo

STARŠÍ ŽÁCI "A"

FD TepliceSK BIVOJ LITVÍNOV
0:1
ne 4. 12. 2022 10:00 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOVFBC Panthers Liberec ORANGE
6:1
ne 4. 12. 2022 11:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
FLORBAL JABLONEC BlueSK BIVOJ LITVÍNOV
1:2
ne 4. 12. 2022 12:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo

STARŠÍ ŽÁCI YELLOW

SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV B
11:0
so 3. 12. 2022 9:00 @ SH Krupka, Přebor starších žáků - skupina 2, 9. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
3:10
so 3. 12. 2022 12:00 @ SH Krupka, Přebor starších žáků - skupina 2, 9. kolo

STARŠÍ ŽÁCI BLACK

BK REAL ROUDNICE n/LSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
7:0
so 3. 12. 2022 10:00 @ SH Krupka, Přebor starších žáků - skupina 2, 9. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
3:10
so 3. 12. 2022 12:00 @ SH Krupka, Přebor starších žáků - skupina 2, 9. kolo

PŘÍPRAVKA YELLOW

Florbal Ústí redSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:15
so 3. 12. 2022 8:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWTJ Lokomotiva Louny
12:6
so 3. 12. 2022 9:10 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo
Mocní Tuleni Podbořany yellowSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
2:3
so 3. 12. 2022 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo

PŘÍPRAVKA BLACK

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Ústí white
5:9
so 3. 12. 2022 8:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo
FD TepliceSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
8:2
so 3. 12. 2022 9:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKMocní Tuleni Podbořany Blue
1:2
so 3. 12. 2022 10:25 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo

JUNIORKY

SK BIVOJKY LITVÍNOVFlorbal Chomutov
4:4
ne 4. 12. 2022 8:30 @ Městská SH Chomutov, 2. liga juniorek - skupina 2, 6. kolo
Kanonýři KladnoSK BIVOJKY LITVÍNOV
5:1
ne 4. 12. 2022 11:00 @ Městská SH Chomutov, 2. liga juniorek - skupina 2, 6. kolo

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Florbal ChomutovSK BIVOJKY LITVÍNOV
– : –
so 3. 12. 2022 10:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Florbal ChomutovSK BIVOJKY LITVÍNOV
4:2
so 3. 12. 2022 11:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVFBC Vipers Most
– : –
so 3. 12. 2022 12:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVMocní Tuleni Podbořany
5:3
so 3. 12. 2022 13:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo
7_1628167647.png