říjen 2022

SK ŠtětíSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:8
ne 9. 10. 2022 9:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Chomutov Čertíci
13:3
ne 9. 10. 2022 10:10 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 3. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:7
ne 9. 10. 2022 11:21 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWASK Lovosice - LFP
9:6
so 22. 10. 2022 9:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 9. kolo
FbC Jazzmani Žatec pinkSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:18
so 22. 10. 2022 11:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 9. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFBC Vipers Most
3:1
so 22. 10. 2022 11:50 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 9. kolo

listopad 2022

ASK Lovosice - LFPSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:13
so 5. 11. 2022 9:35 @ SH Žatec OA, Ústecká liga přípravek, 13. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWMocní Tuleni Podbořany yellow
19:2
so 5. 11. 2022 10:45 @ SH Žatec OA, Ústecká liga přípravek, 13. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFbC Jazzmani Žatec green
20:5
so 5. 11. 2022 11:55 @ SH Žatec OA, Ústecká liga přípravek, 13. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFbC Jazzmani Žatec pink
11:4
so 19. 11. 2022 8:50 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
0:16
so 19. 11. 2022 9:25 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo
Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
6:16
so 19. 11. 2022 10:35 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo

duben 2023

Mocní Tuleni Podbořany BlueSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga přípravek, 42. kolo
Mocní Tuleni Podbořany yellowSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga přípravek, 42. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Chomutov Čertíci
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga přípravek, 42. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWSK Štětí
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 49. kolo
Mocní Tuleni Podbořany yellowSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 49. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW1. FBC DDM Děčín IV blue
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga přípravek, 49. kolo