STARŠÍ ŽÁCI BLACKZápasy

říjen 2023

Florbal JirkovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:5
ne 8. 10. 2023 9:15 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Ústí B
11:0
ne 8. 10. 2023 11:45 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
TJ TurnovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
4:1
ne 8. 10. 2023 12:45 @ SH Spořice, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Florbal JirkovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:10
ne 22. 10. 2023 8:45 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Ústí B
6:1
ne 22. 10. 2023 10:35 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
FBC DDM Kati KadaňSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:2
ne 22. 10. 2023 12:25 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo

listopad 2023

FBC Vipers MostSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:2
so 11. 11. 2023 9:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
Florbal JirkovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
0:6
so 11. 11. 2023 10:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Ústí B
14:3
so 11. 11. 2023 13:15 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 4. kolo
ASK Lovosice - LFP "A" BlackSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
8:1
ne 26. 11. 2023 9:00 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
FLORBAL JABLONEC BlueSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:5
ne 26. 11. 2023 11:30 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
TJ Sokol KoberovySK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:6
ne 26. 11. 2023 12:30 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo

leden 2024

TJ TurnovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:2
so 13. 1. 2024 9:45 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
FLORBAL JABLONEC BlueSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:2
so 13. 1. 2024 10:45 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKTJ Sokol Koberovy
4:3
so 13. 1. 2024 13:15 @ SH ZŠ Smržovka, Liga starších žáků - skupina 2, 7. kolo
1.FBC DDM Děčín IVSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:5
so 27. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
FBC Česká Lípa whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:2
so 27. 1. 2024 10:45 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGESK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
4:5
so 27. 1. 2024 12:35 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga starších žáků - skupina 2, 8. kolo

březen 2024

Florbal ChomutovSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:6
so 16. 3. 2024 10:00 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK1.FBC DDM Děčín IV
3:10
so 16. 3. 2024 11:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFBC Panthers Liberec ORANGE
2:10
so 16. 3. 2024 13:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo

duben 2024

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKASK Lovosice - LFP "A" Black
2:4
so 6. 4. 2024 14:30 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
FD TepliceSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:0
so 6. 4. 2024 17:00 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK1.FBC DDM Děčín IV
1:8
so 6. 4. 2024 18:00 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFBC DDM Kati Kadaň
– : –
so 20. 4. 2024 9:15 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFBC Vipers Most
– : –
so 20. 4. 2024 11:15 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Chomutov
– : –
so 20. 4. 2024 12:30 @ SH Krupka, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo