16_20240501_072040.jpg
134_20240610_220039.jpg

Elévové udělali za sezonou zlatou tečku

V sobotu 8.6. udělali na slušně obsazeném turnaji v Roudnici naši elévové zlatou tečku za úspěšnou sezónou 2023/2024.

Ve skupině elevci nepoznali hořkost porážky a skončili na prvním místě. V semifinále jsme si vcelku v klidu poradili s ambiciozním týmem Kanonýři Kladno Stars v poměru 5 : 1. V pozdních odpoledních hodinách pak došlo k očekávanému finále proti silnému celku Florbal Ústí White (vítěz ligy elévů, kde naši YELLOWáci skončili na druhém místě). 

Začátek finálového utkání byl oboustranně opatrný, přesto jsme v v závěrečné části zápasu  vedli již 4 : 1. Toto vedení mladí Bivojové ovšem neudrželi a po několika zaváháních v poslední čtyřech minutách skončil zápas po základní hrací době poměrem 4 : 4. Dle propozic turnaje následovaly nájezdy, ve kterých až (pravděpodobně) v desáté sérii rozhodl Jirka L. o celkovém vítězství Bivojů. Vyhlášení ještě ozdobil Jéňa Š. cenou pro nejlepšího hráče turnaje.

Jak jsem již dříve avizoval, byl tento turnaj mým posledním u družstva elévů a napínavější rozlučkový turnaj jsem si snad ani nemohl přát. Všem hráčům ještě jednou děkuji za skvělou sezónu, rodičům za podporu a "Poláčkovcům" za vydatnou pomoc při vedení tréninků a zápasů obou celků po celou sezonu. Hráčům, rodičům i mým nástupcům přeji mnoho nejen sportovních úspěchů.

Zdeněk Picek alias "Hnátek"